Na rynku fotograficznym od 1954 roku! Najwyższa jakość usług.

Dziękujemy za odwiedzenie strony profesjonalnej drukarni płyt CD i DVD.

Jako nowoczesna firma z ugruntowaną pozycją na rynku fotografii i reklamy (od 1954 roku), chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu. Dla klientów potrzebujących szybkiej realizacji nawet w 24 godziny otworzyliśmy sklep internetowy, natomiast dla stałych klientów przygotowujemy oferty indywidualne. Rabaty do 30% !

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym (jako pierwsi w Polsce staliśmy się posiadaczami tych urządzeń), automatami do cyfrowego druku pełnokolorowego w systemie UV oraz sitodruku. W ofercie również druk offsetowy CD i DVD jak również druk okładek i sprzedaż opakowań do płyt. Druk odbywa się bezpośrednio na nośnik, nie są to naklejki. Jakość nadruku jest tak wysoka, że zaufało nam już kilkaset polskich artystów i firm, nasze płyty możesz spotkać jako np. wydawnictwa muzyczne w wielu polskich marketach i sklepach muzycznych.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej. Zapraszamy do działu KONTAKT.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1954 roku (jako firma fotograficzna) i od tego czasu funkcjonujemy z wieloma sukcesami na ogólnopolskim rynku. Nasi stali Klienci cenią w szczególności naszą wysoką jakość i wprowadzanie ciągłych ulepszeń oraz wdrażanie nowoczesnych technologii. Naszą kolejną zaletą jest profesjonalne podejście do każdego zlecenia jak również terminowość i fakt, że dziedzinę którą się zajmujemy znamy od podszewki.